Goście w Krwonach. Walne Zebranie Związku Stowarzyszeń „Wielkopolska Sieć LGD”

05/08/2022
Goście w Krwonach. Walne Zebranie Związku Stowarzyszeń „Wielkopolska Sieć LGD”
W środę (3 sierpnia) mieliśmy przyjemność gościć w Krwonach przedstawicieli wielkopolskich Lokalnych Grup Działania, którzy debatowali nad najistotniejszymi kwestiami dotyczącymi stowarzyszeń, podczas Walnego Zebrania Członków Wielkopolskiej Sieci LGD.
Spotkanie, witając gości, rozpoczęli Magdalena Ciołek – prezes Turkowskiej Unii Rozwoju – T.U.R w Krwonach oraz gospodarz terenu, na którym mieści się nasza siedziba, Cezary Krasowski, wójt gminy Brudzew.
Tak miła obecność dała nam szansę pochwalić się tym, co udało się tu stworzyć a także poczęstować gości produktami, które powstają w naszym Inkubatorze Kuchennym, niczym dzieła sztuki, chociaż tylko kulinarnej.  Pomysły,  które się zrodziły podczas spotkania na pewno staną się inspiracją do dalszych działań, także wspólnych,