Spotkanie komunikacyjne na terenie Gminy Kościelec

Strona glówna / Aktualności / Spotkanie komunikacyjne na terenie Gminy Kościelec

Spotkanie na terenie gminy Kościelec 1

14-02-2017

Na terenie Gminy Kościelec spotkanie zorganizowane zostało w siedzibie Urzędu Gminy. Spotkanie odbyło się 13 lutego. Prowadząca spotkanie Anna Kotarska-Boczek zapytała o oczekiwania zebranych wobec spotkania i zapytała o oczekiwania zebranych.  Obecne były osoby pragnące uruchomić działalność gospodarczą, przedstawiciele urzędu gminy i osoba zainteresowana projektami grantowymi.
W dalszej części spotkania prowadząca przedstawiła działania prowadzone przez LGD, budżet LSR, dotychczasowe i obecnie realizowane nabory, dostępne środki i harmonogram naborów. Szczegółowo przedstawione zostały również warunki uzyskania dofinansowania dla osób pragnących uruchomić lub rozwijać działalność gospodarczą. Omówione zostały także projekty grantowe, ich zakres i zadania jakie mogą być realizowane w ramach tego rodzaju projektów, a także kto może być beneficjentem takich dofinansowań.  Przedstawione zostały również uwagi i sugestie dla potencjalnych beneficjentów będące owocem doświadczenia zebranego podczas przeprowadzonych naborów i prowadzonego przez biuro doradztwa.

W czasie przedstawiania prezentacji zebrani zadawali pytania dotyczące poszczególnych rodzajów dofinansowań. Niektórzy wyrazili chęć umówienia się na spotkanie konsultacyjne w biurze LGD.

wiecej zdjęć: