Spotkanie komunikacyjne na terenie Gminy Władysławów

Strona glówna / Aktualności / Spotkanie komunikacyjne na terenie Gminy Władysławów

Spotkanie na terenie gminy Władysławów 1

14-02-2017

Na terenie Gminy Władysławów spotkanie zorganizowane zostało w budynku urzędu gminy.  Prowadząca spotkanie przywitała obecnych i zapytała o ich oczekiwania wobec spotkania. Choć grupa zebranych była niewielka obecni byli zarówno przedsiębiorcy, osoby zainteresowane uruchomieniem działalności gospodarczej, przedstawiciel organizacji pozarządowych i JSFP.

W dalszej części spotkania prowadząca przedstawiła działania prowadzone przez LGD, budżet LSR, dotychczasowe i obecnie realizowane nabory, dostępne środki i harmonogram naborów. Szczegółowo przedstawione zostały również warunki uzyskania dofinansowania dla osób pragnących uruchomić lub rozwijać działalność gospodarczą. Omówione zostały także projekty grantowe, ich zakres i zadania jakie mogą być realizowane w ramach tego rodzaju projektów, a także kto może być beneficjentem takich dofinansowań.  Przedstawione zostały również uwagi i sugestie dla potencjalnych beneficjentów będące owocem doświadczenia zebranego podczas przeprowadzonych naborów i prowadzonego przez biuro doradztwa.

W czasie przedstawiania prezentacji zebrani zadawali pytania dotyczące poszczególnych rodzajów dofinansowań. Kilka osób wyraziło chęć umówienia się na spotkanie konsultacyjne w biurze LGD. Kilka osób zadeklarowało chęć otrzymania newslettera i wypełniło stosowne oświadczenie.

wiecej zdjęć: