Spotkanie komunikacyjne na terenie Gminy Dobra

Strona glówna / Aktualności / Spotkanie komunikacyjne na terenie Gminy Dobra
15-02-2017

Na terenie Gminy Dobra w spotkaniu uczestniczyli przedsiębiorcy, przedstawiciele JSFP i organizacji pozarządowych. Spotkanie odbyło się 14 lutego br. Spotkanie zorganizowane zostało w budynku urzędu gminy. Prowadząca spotkanie przywitała obecnych i zapytała o ich oczekiwania wobec spotkania. Prowadząca spotkanie przedstawiła działania prowadzone przez LGD, budżet LSR, dotychczasowe i obecnie realizowane nabory, dostępne środki i harmonogram naborów. Szczegółowo przedstawione zostały również warunki uzyskania dofinansowania dla osób pragnących rozwijać działalność gospodarczą. Omówione zostały także projekty grantowe, ich zakres i zadania jakie mogą być realizowane w ramach tego rodzaju projektów, a także kto może być beneficjentem takich dofinansowań.  Przedstawione zostały również uwagi i sugestie dla potencjalnych beneficjentów będące owocem doświadczenia zebranego podczas przeprowadzonych naborów i prowadzonego przez biuro doradztwa.

W czasie przedstawiania prezentacji zebrani zadawali liczne pytania dotyczące poszczególnych rodzajów dofinansowań i procesu aplikowania o środki. Zebrani zostali  zachęceni do umawiania się na spotkania konsultacyjne w biurze LGD. Kilka osób zadeklarowało chęć otrzymania newslettera i wypełniło stosowne oświadczenie.

wiecej zdjęć: