Spotkanie komunikacyjne na terenie Gminy Brudzew

Strona glówna / Aktualności / Spotkanie komunikacyjne na terenie Gminy Brudzew

Spotkanie na terenie gminy Brudzew 1

01-03-2017

Na terenie Gminy Brudzew spotkanie zorganizowane zostało 28 lutego br. w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w miejscowości Kolnica. W spotkaniu uczestniczyło zaledwie kilka osób. Prowadząca spotkanie przywitała obecnych i zapytała o ich oczekiwania wobec spotkania. W dalszej części spotkania przedstawiła działania prowadzone przez LGD, budżet LSR, dotychczasowe i obecnie realizowane nabory, dostępne środki i harmonogram naborów. Szczegółowo przedstawione zostały również warunki uzyskania dofinansowania dla osób pragnących uruchomić lub rozwijać działalność gospodarczą. Omówione zostały także projekty grantowe, ich zakres i zadania jakie mogą być realizowane w ramach tego rodzaju projektów, a także kto może być beneficjentem takich dofinansowań.  Przedstawione zostały również uwagi i sugestie dla potencjalnych beneficjentów będące owocem doświadczenia zebranego podczas przeprowadzonych naborów i prowadzonego przez biuro doradztwa. W czasie przedstawiania prezentacji zebrani zadawali pytania dotyczące poszczególnych rodzajów dofinansowań. Kilka osób zadeklarowało chęć otrzymania biuletynu LGD.

wiecej zdjęć: