SZKOLENIE Z WYPEŁNIANIA DOKUMENTACJI APLIKACYJNEJ - PROJEKTY GRANTOWE

Strona glówna / Aktualności / SZKOLENIE Z WYPEŁNIANIA DOKUMENTACJI APLIKACYJNEJ - PROJEKTY GRANTOWE
10-02-2017

Zapraszamy do udziału w szkoleniach dotyczących wypełniania dokumentacji aplikacyjnej w związku z naborem wniosków o powierzenie grantu w ramach projektów, które odbędą:

1. Aktywizacja NGO – 17 lutego 2017 r. (piątek)
  2. Oferta usług na rzecz włączenia społecznego osób zależnych – 20 lutego 2017 r. (poniedziałek)

KARTA ZGŁOSZENIA

Prosimy o zgłaszanie osób chętnych do udziału w szkoleniach na karcie zgłoszenia dołączonej powyżej.

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, iż udział grantobiorców w powyższym szkoleniu, którzy będą chcieli złożyć wniosek do naszego biura - jest obowiązkowy.
Brak uczestnictwa rodzić będzie ryzyko nie spełnienia wymogów konkursu, w tym nie wpisanie się w jego cele i wskaźniki.

Na spotkaniu omówione zostaną bowiem zarówno kwestie wypełniania wniosku o dofinansowanie, jak i określone typy zadań, które wpisują się w realizację Lokalnej Strategii Rozwoju oraz przedmiot naszego grantu.  Podczas spotkania uczestnicy otrzymają kompleksowe informacje, co z kolei pozwoli skutecznie aplikować o przewidziane na ten cel środki.

Szkolenie będzie miało charakter praktycznych zajęć dlatego też bardzo prosimy o przygotowanie: koncepcji operacji, zakładanych rezultatów i budżetu wraz z podziałem na konkretne działania, które zamierzacie Państwo sfinansować w ramach operacji.