Aktualności

Strona glówna / Aktualności / Spotkanie dot. projektu grantowego Promocja kultury i kapitału społecznego regionu
27-03-2017

Spotkanie dotyczące projektu grantowego - 7 kwietnia 2017

Zbliża się kolejny konkurs grantowy. Tym razem dotyczący promocji kultury i kapitału społecznego regionu (promowanie obiektów o szczególnym znaczeniu kulturowym oraz ważnych lokalnie postaci obszaru: ze świata kultury, artystów, naukowców, pasjonatów itp.)

Dnia 7 kwietnia 2017 r. (piątek) o godzinie 10:00 w siedzibie biura tj. ul. Kolska Szosa 3, 62-700 Turek, odbędzie się spotkanie, na którym omówione zostaną zasady udziału w konkursie, kryteria wyboru grantobiorców oraz zadania do realizacji.

Prosimy o zgłaszanie chętnych osób – po jednej z każdej organizacji – telefonicznie lub mailowo na adres projektygrantowe@lgd-tur.org.pl.

Zapraszamy!