Aktualności

Strona glówna / Aktualności / Zmiana terminu spotkania dot. PG "Promocja kultury i kapitału społecznego regionu"
03-04-2017

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż termin spotkania dotyczącego projektu grantowego: Promocja kultury i kapitału społecznego regionu z przyczyn organizacyjnych zostaje przesunięty na: 10 kwietnia br. (poniedziałek) o godzinie 10:00.

Bardzo przepraszamy za niespodziewaną zmianę terminu i serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Osoby, które już się zapisały pozostają bez zmian.