Aktualności

Strona glówna / Aktualności / Uczestniczyliśmy w szkoleniu: Daj się znaleźć, czyli obsługa strony internetowej
10-04-2017

Planujemy gruntowne odświeżenie naszej strony internetowej! Część informacji na naszej stronie jest dosyć trudno dostępna. Szata graficzna też już troszkę nieaktualna. Chcemy to usprawnić i upiększyć.

W związku z tymi działaniami wzięliśmy udział w szkoleniu dot. pewnych aspektów promocji i marketingu związanym ze stroną internetową. Co to była za uczta! Wiele inspirujących rozmów i świetnych przykładów. Mamy nadzieję, że już wkrótce uda nam się pokazać Państwu efekty naszych prac.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych 22 marca 2017 w Koninie w Centrum Organizacji Pozarządowych w ramach projektu współfinansowanego ze środków EFS pn. Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej. Prowadziła Pani Anna Dranikowska, która wraz z innymi pracownikami WOES wspiera także inne organizacje pozarządowe naszego obszaru w odpowiedzi na konsultacje i udział w projektach W)ES dostępne u nas już od ponad roku.