Uczestniczyliśmy w szkoleniu: Budowa i promocja marki produktów lokalnych

Strona glówna / Aktualności / Uczestniczyliśmy w szkoleniu: Budowa i promocja marki produktów lokalnych
11-04-2017

5 kwietnia mieliśmy możliwość wzięcia udziału w świetnym szkoleniu. Szkolenie ponownie zorganizowało dla nas Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w ramach projektu współfinansowanego ze środków EFS pn. Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej. Szkolenie poprowadziła Pani Anna Dranikowska.

W szkoleniu brali udział pracownicy biura LGD i mieszkańcy naszego obszaru, którzy już wytwarzają lub zamierzają wytwarzać produkty lokalne lub tworzyć marki lokalne. Uczestnicy szkolenia dzielili się swoimi doświadczeniami, opowiadali o swoich produktach i wyzwaniach przed którymi stoją.

Wspólnie prześledziliśmy także historię kilku produktów lokalnych i przyjrzeliśmy się kwestiom marketingu i promocji w odniesieniu do produktów lokalnych, spojrzeliśmy na kwestie regulacji prawnych dotyczących produktów regionalnych, przyjrzeliśmy się potencjalnym klientom i naszym grupom docelowym i planowaliśmy przygotowanie wydarzeń promocyjnych.

wiecej zdjęć: