Spotkanie konsultacyjne dla grantobiorców - 10 kwietnia 2017

Strona glówna / Aktualności / Spotkanie konsultacyjne dla grantobiorców - 10 kwietnia 2017
11-04-2017

Dnia 10 kwietnia 2017 w siedzibie biura Stowarzyszenia Turkowska Unia Rozwoju – T.U.R. odbyło się spotkanie z potencjalnymi grantobiorcami w ramach naboru na projekt grantowy „Promocja kultury i kapitału społecznego regionu”. Do biura przybyli przedstawiciele Stowarzyszeń i innych instytucji działających na obszarze LGD.

Mieliśmy również zaszczyt gościć na naszym spotkaniu pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, którzy złożyli nam niespodziewaną wizytę. Na spotkaniu omawialiśmy nie tylko zadania do realizacji w ramach projektu grantowego „Promocja kultury i kapitału społecznego regionu”, ale także planowane do realizacji wskaźniki oraz kryteria oceny wniosków o powierzenie grantu. Następnie przedstawiliśmy jak wygląda proces oceny wniosku – zarówno prowadzony przez pracowników biura LGD jak i Radę LGD.

Omówione zostały również obowiązki grantobiorców wynikające z umowy o powierzenie grantu. Przedstawiliśmy również, jakie projekty grantowe będziemy realizować w dalszej kolejności w okresie wdrażania LSR. Wszystkie informacje przedstawione były w formie prezentacji multimedialnej.  Ponieważ nasze LGD przeprowadziło już dwa nabory wniosków o powierzenie grantów dodatkowym elementem spotkania było również omówienie najczęściej popełnianych błędów przy wypełnianiu wniosku.

Nasze biuro planuje również organizację szkolenia z wypełniania wniosku w miesiącu maj br.

wiecej zdjęć: