Szkolenie dot. dokumentacji dla podejmujących działalność gospodarczą

Strona glówna / Aktualności / Szkolenie dot. dokumentacji dla podejmujących działalność gospodarczą
10-05-2017

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić na szkolenie dotyczące przygotowania dokumentacji aplikacyjnej z zakresu podejmowania działalności gospodarczej, którego celem jest przedstawienie dokumentacji aplikacyjnej, a także wskazanie najczęściej popełnianych błędów przez beneficjentów.

Szkolenie odbędzie się w dniu 26 maja 2017 r. w godzinach 1100 – 1430, w siedzibie Turkowskiej Unii Rozwoju T.U.R. przy ul. Kolska Szosa 3, Turek. Szczegółowy program wraz z rozkładem zajęć dostępny jest w załączniku. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o dokonywanie zgłoszeń na załączonych Kartach Zgłoszenia najpóźniej do dnia 23 maja 2017 r. O zakwalifikowaniu na liście obecności decydować będzie kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Proponujemy uczestnikom przywiezienie wypełnionej dokumentacji, w takim stopniu w jakim jest to możliwe, by można było jak najefektywniej wykorzystać czas szkolenia.

Osoba odpowiedzialna za przygotowanie i realizację szkolenia Daria Robaszek,

tel. kontaktowy 601 614 609, e-mail biuro@lgd-tur.org.pl