Aktualności

Strona glówna / Aktualności / Szkolenie dot. dokumentacji do projektu grantowego: Promocja kultury i kapitału społecznego regionu
22-05-2017

Szanowni Państwo,

niniejszym mamy przyjemność zaprosić na szkolenie z zakresu wypełniania dokumentacji aplikacyjnej w ramach projektu grantowego: „Promocja kultury i kapitału społecznego regionu”, którego celem jest przybliżenie zasad wypełniania wniosku o powierzenie grantu.

Szkolenie poprowadzi dla Państwa Agnieszka Banasiak.

Szkolenie odbędzie się w dniu 2 czerwca 2017 r. w godzinach 10.00 – 12.00, w Turku przy ul. Kolska Szosa 3.

Szczegółowy program wraz z rozkładem zajęć przedkładamy w załączeniu.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o dokonywanie zgłoszeń na załączonych Kartach Zgłoszenia najpóźniej do dnia 30 maja 2017 r.

O zakwalifikowaniu na liście obecności decydować będzie kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Prosimy o przybycie na szkolenie ze wstępnie przygotowanym planem finansowym operacji oraz konkretnymi pomysłami do realizacji, co umożliwi sprawną i efektywną pracę z dokumentami.

Osoba odpowiedzialna za przygotowanie i realizację szkolenia Agnieszka Banasiak, tel. kontaktowy 601-614-609, e-mail: projektygrantowe@lgd-tur.org.pl.

Pobierz pliki