Aktualności

Strona glówna / Aktualności / Zorganizowaliśmy szkolenie dot. aplikowania o środki na podejmowanie działalności gospodarczej
30-05-2017

Dnia 26 maja 2017 w siedzibie biura LGD odbyło się spotkanie informacyjno – konsultacyjne na które licznie przybyli potencjalni beneficjenci. Na spotkaniu omawialiśmy ogólne zasady aplikowania o środki w ramach PROW, koszty kwalifikowalne, zobowiązania beneficjenta, cele i wskaźniki do osiągnięcia, kryteria oceny, przebieg procesu oceny – prowadzony przez pracowników biura oraz Radę LGD, możliwość wycofania wniosku oraz możliwość wniesienia protestu. Uczestnicy spotkania otrzymali wydrukowaną prezentację, która była przedstawiona w formie multimedialnej podczas spotkania oraz kryteria wyboru operacji.

W tym samym dniu odbyło się również szkolenie dotyczące dokumentacji aplikacyjnej dla podejmujących działalność gospodarczą. W szkoleniu wzięli udział zainteresowani aplikowaniem o środki w zakresie podejmowania działalności gospodarczej. Omówiliśmy zasady wypełniania wniosku oraz biznesplanu. Wskazaliśmy najczęściej popełniane błędy przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych przez beneficjentów.

Aby ułatwić aplikowanie o środki w ramach PROW – poniżej znajdą Państwo prezentację z piątkowego szkolenia.

wiecej zdjęć:

Pobierz pliki