Spotkanie informacyjno - konsultacyjne 14 czerwca 2017

Strona glówna / Aktualności / Spotkanie informacyjno - konsultacyjne 14 czerwca 2017
14-06-2017

Dnia 14 czerwca br. w siedzibie biura Stowarzyszenia Turkowska Unia Rozwoju – T.U.R. odbyło się spotkanie z wnioskodawcami pierwszego naboru grantowego „Aktywizacja NGO”. Omówiliśmy z przedstawicielami wnioskujących u nas organizacji zakres uzupełnień do których wezwał nasze LGD Urząd Marszałkowski. Wspólnie z zebranymi dyskutowaliśmy nad każdą kwestią wskazaną przez UM. W wyniku podjętej rozmowy ustaliliśmy, iż musimy wspólnie stawić czoła uzupełnieniom i próbować wyjaśnić pewne kwestie, tak aby zrealizować projekt w jak najbardziej pełnym zakresie.

wiecej zdjęć: