III Gminne Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi we Władysławowie

Strona glówna / Aktualności / III Gminne Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi we Władysławowie
27-06-2017

25ego czerwca br. na terenie gminy Władysławów odbyły się trzecie już  Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi. Po oficjalnym rozpoczęciu zebrani mogli wysłuchać koncertu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Władysławowa.

Po koncercie można było oglądać fascynujący pokaz w wykonaniu kawalerzystów z Szwadronu Ziemi Konińskiej. W palącym słońcu letniego popołudnia  nastąpiła prezentacja zaprzęgów a następnie zawody w powożeniu.

Uczestnicy imprezy mogli także nabyć napoje czy coś zjeść coś dobrego.

wiecej zdjęć: