Będzie spływ kajakowy!

Strona glówna / Aktualności / Będzie spływ kajakowy!
04-07-2017

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że dla Członków naszego Stowarzyszenia w sobotę 15 lipca br. organizujemy spływ kajakowy.

Zeszłoroczny spływ okazał się być wspaniałą imprezą, ponownie więc spotkamy się na wodzie!

Tym razem będziemy płynąć z miejscowości Dąbie nad Nerem, na terenie powiatu kolskiego, popłyniemy Nerem, później Wartą.

Płynąć będziemy około 4h wraz z postojem i odpoczynkiem na Gęsiej Wyspie w okolicach Dobrowa.

Spływ zakończymy przy ruinach zamku w Kole (to nadal obszary gminy Kościelec). Na zakończenie przy ognisku zjemy pieczone kiełbaski i ziemniaki z gziką, posilimy się wiejskim chlebem ze smalcem i ogórkami kiszonymi.

Miejsce wodowania: Dąbie, boisko Zrywu Dąbie (nad Nerem, jadąc od strony Uniejowa, zjazd z drogi 473), godzina 14.00

Miejsce wyjazdu z Turku: parking pod InterMarche przy naszym biurze, godz. 13.00

Wyjście na ląd: zamek Koło, godz. ok. 18.00, później zapraszamy na wspólny posiłek.

Powrót do Turku ok. godz. 20.00

Zapewniamy transport z Turku i z Koła do Turku. Prosimy o zgłaszanie potrzeby skorzystania z transportu.

Zapewniamy ubezpieczenie grupowe, w zgłoszeniu prosimy podać nr PESEL i dokładny adres. (dane potrzebne do ubezpieczenia)

Koszt: około 30zł. Koszt obejmuje wynajem kajaków, transport, posiłek i ubezpieczenie.

Wpłaty prosimy dokonywać osobiście w biurze naszego stowarzyszenia najpóźniej na dzień przed spływem. Tylko w wyjątkowych przypadkach będzie można uregulować opłatę w dzień spływu.

Prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa do piątku 7 lipca 2017 r. Możliwe jest zabranie osoby towarzyszącej, która nie jest członkiem naszego Stowarzyszenia. Kolejność zgłoszeń decyduje o przyjęciu zgłoszenia dlatego zachęcamy do szybkiej decyzji!

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, mailowo na adres biura: biuro@lgd-tur.org.pl a także osobiście w biurze.

Zgłoszenie obejmuje:

1. imię i nazwisko