Podpisanie umów z grantobiorcami

Strona glówna / Aktualności / Podpisanie umów z grantobiorcami
23-08-2017

Dziś, 23 sierpnia, nastał niezwykły dzień. Podpisywaliśmy pierwsze umowy z grantobiorcami na realizację grantów w ramach projektu Oferta usług na rzecz włączenie społecznego osób zależnych. 10 organizacji przystąpiło do realizacji projektu. Zadania dotyczą włączenia społecznego osób zależnych. Będą to m.in. warsztaty kulinarne, warsztaty dla osób z zaburzeniami psychicznymi, warsztaty pomagające przezwyciężyć bariery i słabości skierowane do seniorów, warsztaty komputerowe, warsztaty rzeźby dla dzieci niepełnosprawnych.

Zapowiada się wiele ciekawych wydarzeń! Naszym grantobiorcom życzymy powodzenia w realizacji projektów.

wiecej zdjęć: