BAZA PROJEKTÓW (POMYSŁY)

Strona glówna / Komunikaty / BAZA PROJEKTÓW (POMYSŁY)
14-05-2015

Drodzy członkowie, mieszkańcy obszaru działania TUR-a!

Trwają prace nad tworzeniem Lokalnej Strategii Rozwoju w ramach nowego okresu programowania 2014 - 2020. Dlatego też w ramach prowadzonych konsultacji społecznych kierujemy do Was Arkusz Pomysłu. Jego wypełnienie pozwoli nam zebrać informacje na temat potrzeb regionu, jego problemów oraz propozycji realizacji przedsięwzięć, które stanowić będą materiał wyjściowy do budowania naszej strategii.
Wypełnione arkusze prosimy przesyłać na adres mailowy: daria.robaszek@lgd-tur.org.pl

Pobierz pliki