Posiedzenie Rady LGD - 20 marca 2017

Strona glówna / Komunikaty / Posiedzenie Rady LGD - 20 marca 2017
13-03-2017

W zawiązku z koniecznością złożenia uzupełnień dotyczących minionych naborów do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz zakończeniem naboru wniosków nr 1/2017/G uprzejmie zawiadamiamy, że w poniedziałek 20 marca 2017 r. odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania Turkowska Unia Rozwoju - T.U.R. Spotkanie Rady zaplanowano na godzinę 09:00 w siedzibie LGD przy ul. Kolska Szosa 3 w Turku.