Posiedzenie Rady - 5 czerwca 2017

Strona glówna / Komunikaty / Posiedzenie Rady - 5 czerwca 2017
29-05-2017

UWAGA,

Z przyczyn organizacyjnych nastąpiła zmiana godziny posiedzenia Rady LGD. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12:00. Po zakończeniu prac związanych z opiniowaniem zmian umowy, odbędzie sie szkolenie dla członków Rady LGD.

Serdecznie zapraszamy i przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż  5 czerwca 2017 r. o godz. 9:00 w siedzibie LGD przy ul. Kolska Szosa 3 w Turku, odbędzie się posiedzenie Rady Turkowskiej Unii Rozwoju - T.U.R. w celu wydania opinii na temat zmian w operacji i jej zgodności z LSR oraz kryteriami wyboru. Porządek obrad znajdziecie Państwo w załączonym zaproszeniu.

Mamy również przyjemność zaprosić członków Rady na szkolenie, którego celem jest przedstawienie zmian w LSR , procedurach wyboru operacji a także analiza kryteriów oceny w kontekście definicji zawartych w podręczniku beneficjenta. Omówione zostaną również konsekwencje błędów w ocenie operacji.

W załączeniu karta zgłoszenia, zaproszenie  oraz program szkolenia.

Zapraszamy,

Pobierz pliki