KONSULTACJE SPOŁECZNE do zmian w LSR wraz z załącznikami

Strona glówna / Komunikaty / KONSULTACJE SPOŁECZNE do zmian w LSR wraz z załącznikami
31-05-2017

Turkowska Unia Rozwoju-T.U.R. rozpoczyna proces konsultacji społecznych w sprawie aktualizacji LSR wraz z załącznikami. Uwagi mogą wnosić wszyscy mieszkańcy obszaru objętego LSR oraz instytucje i organy działające na tym obszarze. Konsultacje potrwają od 1 czerwca do 7 czerwca 2017 r. do godz.10:00. Zachęcamy do wyrażania swoich opinii w powyższej sprawie. Swoje propozycje i uwagi prosimy wysyłać na załączonym formularzu na adres mailowy: biuro@lgd-tur.org.pl oraz drogą korespondencyjną na adres: Turkowska Unia Rozwoju - T.U.R., ul. Kolska Szosa 3, 62-700 Turek.
Z góry dziękujemy za Państwa opinie.

Pobierz pliki