ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNO-KONSULTACYJNE

Strona glówna / Komunikaty / ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNO-KONSULTACYJNE
09-06-2017

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne w zakresie projektu grantowego „Aktywizacja NGO”, które odbędzie się dnia 14.06.2017 r. (środa) o godzinie 10.00 w siedzibie biura Stowarzyszenia, przy ul. Kolska Szosa 3, Turek.

Do uczestnictwa w spotkaniu zapraszamy w szczególności Grantobiorców, którzy aplikowali w ramach naboru nr 1/2017/G, a także wszystkich zainteresowanych projektem grantowym.

Prosimy o zprzesyłąnie zgłoszeń na adres: projektygrantowe@lgd-tur.org.pl, tel: 601-614-609

Liczba miejsc ograniczona!