Spotkanie i szkolenie dla Grantobiorców

Strona glówna / Komunikaty / Spotkanie i szkolenie dla Grantobiorców
30-08-2017

Szanowni Państwo,

niniejszym mamy przyjemność zaprosić na spotkanie oraz szkolenie z zakresu wypełniania dokumentacji aplikacyjnej w ramach projektu grantowego: „Kultywowanie tradycji regionu”, którego celem jest przybliżenie zasad wypełniania wniosku o powierzenie grantu.

Spotkanie dla potencjalnych Grantobiorcców odbędzie się 11 września 2017 r. o godzinie 10.00 w siedzibie LGD. Na spotkaniu omówione zostaną ogólne zasady wnioskowania w ramach naboru nr 4/2017/G oaz wskaźniki do realizacji.

Szkolenie odbędzie się w dniu 11 września 2017 r. w godzinach 12.00 – 14.00, w siedzibie LGD.

Szczegółowy program wraz z rozkładem zajęć przedkładamy w załączeniu.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu oraz szkoleniu prosimy o dokonywanie zgłoszeń na załączonych Kartach Zgłoszenia najpóźniej do dnia 5 września 2017 r.

O zakwalifikowaniu na liście obecności decydować będzie kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Prosimy o przybycie na szkolenie ze wstępnie przygotowanym planem finansowym operacji oraz konkretnymi pomysłami do realizacji, co umożliwi sprawną i efektywną pracę z dokumentami.

Osoba odpowiedzialna za przygotowanie i realizację szkolenia Agnieszka Banasiak, tel. kontaktowy 601-614-609, e-mail: projektygrantowe@lgd-tur.org.pl.

Pobierz pliki