Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".

„I muzyka gra – rozpoczęcie działalności gospodarczej polegającej na obsłudze muzycznej”

11/05/2020
„I muzyka gra – rozpoczęcie działalności gospodarczej polegającej na obsłudze muzycznej”

Zakres operacji:

Podejmowanie działalności gospodarczej

Wnioskodawca:

Klaudiusz Wielogórka

Tytuł operacji:

„I muzyka gra – rozpoczęcie działalności gospodarczej polegającej na obsłudze muzycznej”

Cel(e) operacji:

Rozwój przedsiębiorczości na obszarze działania LGD T.U.R. poprzez uruchomienie nowej działalności gospodarczej w ramach samozatrudnienia w zakresie usług muzyczno – konferansjerskich.

Opis zadania:

Operacja polega na świadczeniu usług związanych z nagłaśnianiem, oprawą muzyczną, usługami konferansjerskimi i prowadzeniem warsztatów muzycznych. Obsługa muzyczna dotyczy imprez okolicznościowych (wesela, urodziny, 18-stki, imieniny, rocznice, komunie, Sylwester, Andrzejki, karnawał, imprezy kulturalne, festyny, pikniki, imprezy oświatowe, bale, studniówki, dyskoteki). Wybrana działalność polega na obsłudze technicznej, muzycznej, konferansjerskiej imprez okolicznościowych nie tylko w weekendy, ale również w tygodniu, dzięki zleceniom z firm, ośrodków kultury i innych instytucji prowadzących działalność „od poniedziałku do piątku”. Jest to działalność mobilna, dlatego do działalności firmy i przechowywania sprzętu wystarczy użyczony lokal, co jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym na minimalizowanie kosztów prowadzenia działalności. Operacja rozpoczęła się od podpisania umowy z firmą, która przedstawiła najkorzystniejszą ofertę na zakup nagłośnienia i działań promocyjnych poprzez Facebooka i ogłoszenia na stronach internetowych. Po zrealizowaniu zakupów firma rozpoczęła działania promocyjne i oficjalnie rozpoczęła działalność polegającą na świadczeniu usług.

Termin realizacji:

12.03.-31.08.2018

Kwota pomocy:

50 000,00 zł

  • 1 rr
  • 2 rrr
  • 3 rrr