Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".

BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ RĘKODZIEŁA

28/11/2018
BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ RĘKODZIEŁA

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i z tej okazji, jak co roku od 7 już lat, chcemy Państwa serdecznie zaprosić na Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła. Organizujemy go wspólnie z Muzeum Miasta Turku – www.muzeum.turek.pl pod medialnym patronatem portali www.iturek.net.pl, www.turek.net.pl i www.turek24.com.pl, a także gazety Echo Turku.

Nasze wydarzenie rozpocznie się 15 grudnia w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera, na Placu Wojska Polskiego 1. Nasi lokalni rękodzielnicy będą prezentować swoje prace. Natomiast w DRUGI dzień Kiermaszu cześć naszych wystawców od godziny 15:00 będzie czekać na Państwa na zewnątrz pod namiotem w Rynku, aby bezpośrednio włączyć się w wydarzenia organizowane w tym miejscu przez Miasto Turek, a pozostała część rękodzielników pozostanie w murach naszego Muzeum. (!!!) Kiermasz trwać będzie do niedzieli 16 grudnia 2018 roku (godziny otwarcia: sobota 10.00 – 16.00, niedziela: 12.00 – 19.00) będzie można obejrzeć, a także nabyć drobne, lokalne arcydzieła i sprawić świąteczny prezent bliskiej osobie. Wśród oferowanych produktów będą ręcznie robione pluszaki, ozdoby wykonane na szydełku, biżuteria, drewniane rzeźby, książki, wyroby pszczelarskie, ozdoby choinkowe, stroiki bożonarodzeniowe, domowe konfitury i wiele wiele innych.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu, który pozwoli Państwu poczuć już teraz niezwykłą atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

  • plakat 1