„Dąb Bartek ” walczy

04/06/2018
„Dąb Bartek ” walczy

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością informuję, że nasz herbowy dąb Bartek reprezentuje Województwo Wielkopolskie w walce o tytuł Drzewa Roku 2018. Zwycięzca tego konkursu powalczy o tytuł Europejskiego Drzewa Roku.

Udział konkursie jest doskonałą okazją do pokazania nie tylko piękna naturalnego dziedzictwa przyrody Gminy Malanów ale całego regionu wielkopolski. Dlatego też zwracam się z ogromną prośbą o oddanie głosu na Dąb Bartek z Kotwasic oraz zachęcenie do tego samego pracowników, przyjaciół, znajomych oraz lokalnej społeczności.

Głosować można na stronie: http://www.drzeworoku.pl/?tree=6#section-7 (z jednego adresu mailowego możliwe jest oddanie jednego głosu).

Za każdy oddany głos bardzo dziękuję.

 

A więcej o naszym Bartku przeczytać można na stronie: http://rrss.malanow.pl/aktualnosci/czy-bartek-zostanie-polskim-drzewem-roku-2018, http://rrss.malanow.pl/aktualnosci/glosujemy-na-bartka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".