Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".

Kiermasz Bożonarodzeniowy

27/11/2017
Kiermasz Bożonarodzeniowy

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i z tej okazji, jak co roku od 7 już lat, chcemy Państwa serdecznie zaprosić na kiermasz rękodzieła.

Organizujemy go wspólnie z Muzeum Miasta Turku – www.muzeum.turek.pl  pod medialnym patronatem portali www.iturek.net.pl i www.turek.net.pl a także gazety Echo Turku.

 8 grudnia  w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera, na Placu Wojska Polskiego 1 nastąpi uroczyste otwarcie kiermaszu. Nasi lokalni rękodzielnicy będą prezentować swoje prace. Kiermasz trwać będzie do niedzieli 10 grudnia 2017 roku (godziny otwarcia: piątek 18.00 – 20.00, sobota i niedziela 10.00 – 14.00) będzie można obejrzeć a także nabyć drobne, lokalne arcydzieła i sprawić świąteczny prezent bliskiej osobie. Wśród oferowanych produktów będą ręcznie robione pluszaki, ozdoby wykonane na szydełku, biżuteria, kartki, ozdoby świąteczne i wiele wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu, który pozwoli Państwu poczuć już teraz niezwykłą atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy serdecznie!