KONCERT „OD NOCY DO NOCY”

30/07/2022
KONCERT „OD NOCY DO NOCY”

W piękny, letni wieczór 29 lipca 2022r. pośród alei grabowych i sędziwych dębów w parku w Kolnicy odbył się koncert pt. „Od Nocy do Nocy” zorganizowany przez „Turkowską Unię Rozwoju – T.U.R.” przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury „Wozownia”. W przygotowanej specjalnie na tę okazję scenerii – w blasku żarowych lamp, abażurów z ubiegłego wieku i w świetle płomieni ogniska, widzowie wsłuchiwali się w muzykę i śpiew. Pochodząca ze Zduńskiej Woli aktorka i wokalistka Pani Joanna Aleksandrowicz zaśpiewała utwory muzyki filmowej, oczarowując publiczność swoim pięknym głosem. Ta niezwykła uczta kulturalna była dla mieszkańców obszaru LGD zwieńczeniem tego okresu programowania.  Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".