KOLACJA WIGILIJNA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

14/12/2018
KOLACJA WIGILIJNA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

Tuż po ogłoszeniu nowych Członków Zarządu Stowarzyszenia podczas Walnego Zebrania odbyła się uroczysta Kolacja Wigilijna. Wydarzenie to dla Członków naszego Stowarzyszenia jest unikatową i jakże cenną tradycją. Kolacja ta miała miejsce w „Agroturystyce Olimpia” na terenie gminy Brudzew.

Gości przywitali Pani Magdalena Ciołek Prezes Zarządu wraz  Panem Cezarym Krasowskim Wiceprezesem Zarządu. Słowo Boże wygłosił dla nas ksiądz Jacek Buda – kustosz Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Galewie, członek Rady Stowarzyszenia. W świąteczną atmosferę wprowadził nas zespół „Kawęczyniacy” śpiewając kolędy. W serdeczniej, ciepłej i bożonarodzeniowej atmosferze łamaliśmy opłatek i składaliśmy sobie nawzajem życzenia. Następnie posililiśmy się smakowitym, tradycyjnym jedzeniem i wspominaliśmy przemijający rok.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszego spotkania.

 

 • DSC_0196
 • DSC_0227
 • DSC_0142
 • DSC_0188
  Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
  Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
  w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
  Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
  "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".