„OD NOCY DO NOCY” Z JOANNĄ ALEKSANDROWICZ. ZAPARSZAMY DO KOLNICY NA WYJĄTKOWY KONCERT!

28/07/2022
„OD NOCY DO NOCY” Z JOANNĄ ALEKSANDROWICZ. ZAPARSZAMY DO KOLNICY NA WYJĄTKOWY KONCERT!

Utwory z najbardziej znanych polskich filmów, musicali, ale też tanga Astora Piazzolli wykona w piątkowy (29 lipca) wieczór w parku w Kolnicy, w gminie Brudzew, Joanna Aleksandrowicz. W tej wyjątkowej scenerii, w postaci parkowych drzew na terenie Gminnego Ośrodka Kultury „Wozownia” w Kolnicy, publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję obejrzeć wyjątkowe widowisko muzyczne.

Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim, czy Markiem Koterskim. W październiku 2021 odbyła się premiera filmu „Wesele” z jej udziałem. Stworzyła ponadczasowy projekt filmowo-musicalowy „Od Nocy Do Nocy”, który zaprezentowała już 200 razy na różnych scenach muzycznych. W repertuarze znajdują się szlagiery z wielkich filmów, takich jak „Noce i Dnie”, „Vabank”, czy musical „Metro” a także niepowtarzalne utwory  mistrza argentyńskiego tanga Astora Piazzolli.

Organizatorem koncertu jest Turkowska Unia Rozwoju – T.U.R. wraz z gminami członkowskimi oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury Wozownia w Kolnicy.

Piątek, 29.07.2022 r., początek koncertu o godz. 20.30. Wstęp wolny

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".