PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI OBSŁUGI KOMPUTERA I KORZYSTANIE Z INTERNETU

13/08/2020
PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI OBSŁUGI KOMPUTERA I KORZYSTANIE Z INTERNETU

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż Turkowska Unia Rozwoju T.U.R. wraz z Turecką Izbą Gospodarczą realizują bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach projektu współfinansowanego z środków Unii Europejskiej. Co ważne – szkolenia mają charakter praktyczny, pozwolą pozyskać wiedzę i umiejętności, które dziś szczególne, w czasach pandemii, są niezwykle przydatne! To szkolenia, które pozwolą komunikować się ze znajomymi, tworzyć blogi (poziom C), korzystać z bankowości elektronicznej, obsługiwać media społecznościowe, czy robić nie wychodząc z domu – zakupy! Dla osób bardziej zaawansowanych podczas szkoleń będzie można zgłębić wiedzę z zakresu nieograniczonych możliwości Excela i innych programów!

Dysponujemy środkami, aby zorganizować dla  Państwa szkolenia na następujących poziomach:

 

  1. Moduł podstawowy poziom A – 15 spotkań po 4 godziny,
  2. Moduł średniozaawansowany poziom B –  30 spotkań po 4 godziny,
  3. Moduł zaawansowany poziom C – 40 spotkań po 4 godziny,
  4. Moduł podstawowy z elementami bezpieczeństwa w sieci poziom A – 30 spotkań po 4 godziny,

 

Trenerzy po rozpoznaniu Państwa poziomu zawansowania i zgodnie z sugestiami będą modyfikować program, by w pełni dostosowany był do Państwa potrzeb. Podobnie godziny i daty spotkań, ustalane będą z uczestnikami.

Serdecznie zapraszamy członków organizacji i stowarzyszeń do wspólnego zgłaszania chęci udziału w szkoleniach. W przypadku grup zorganizowanych – szkolenia przeprowadzimy w terminie i miejscu wskazanym przez Państwa.

 

W ramach projektu zapewnimy obsługę  wykwalifikowanego trenera, materiały szkoleniowe oraz podręczniki (na załączonym zdjęciu). Kryterium kwalifikacji do projektu jest wiek (ukończone 25 lat) oraz zamieszkiwanie na terenie powiatu tureckiego lub Gminy Kościelec. W przypadku gminy Brudzew – istnieje możliwość skorzystania z lokalu Turkowskiej Unii Rozwoju w Krwonach. Podczas szkoleń gwarantujemy bezpieczeństwo i higienę pracy (środki dezynfekujące, obowiązujące maseczki, pomiar temperatury i zachowanie dystansu).

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: 665 998 899 lub adres mail: [email protected]

 

Liczba miejsc jest ograniczona! Miło będzie nam spotkać się z Państwem ponownie!

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".