ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE PT. „PROWADZENIE UPRAW W CZASACH WDRAŻANIA ZIELONEGO ŁADU”

24/02/2023
ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE PT. „PROWADZENIE UPRAW W CZASACH WDRAŻANIA ZIELONEGO ŁADU”

Niniejszym mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn.: „Prowadzenie upraw w czasach wdrażania zielonego ładu”, którego celem jest podniesienie świadomości ekologicznej.

Szkolenie poprowadzi dla Państwa Krzysztof Kowalski z Centrum Ogrodniczego „Zielonym do Góry”.

Szkolenie odbędzie się w piątek 03.03.2023 r. w godzinach 10:00-13:30 w siedzibie „Turkowskiej Unii Rozwoju – T.U.R.” Krwony 32, 62-720 Brudzew.

W programie:

 • „Zielony ład” – założenia, a wymagania rynku. Analiza, co się zmieni w uprawie roślin na polu i w ogrodzie.
  Nawożenie i ochrona roślin w czasie wdrażania zielonego ładu.
 • Metody kontroli rozwoju chorób i szkodników, ze szczególnym uwzględnieniem metod biologicznych ochrony roślin. Budowanie strategii ochrony roślin z wykorzystaniem innowacyjnych metod sygnalizacji zagrożeń.
 • Dyskusja i pytania związane z ochroną roślin.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o dokonywanie zgłoszeń  na załączonych Kartach Zgłoszenia (poniżej) najpóźniej do dnia 01.03.2023 r.

Kartę zgłoszenia udziału w warsztatach proszę kierować mailowo do dnia 01.03.2023 r. na adres: [email protected], albo dostarczyć na adres siedziby Krwony 32, 62-720 Brudzew.

O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba odpowiedzialna za przygotowanie i realizację szkolenia – Kinga Trzmielewska: tel. kontaktowy 731121121, e-mail [email protected]

Zmiana klimatu i degradacja środowiska stanowią zagrożenie dla Europy i reszty świata. Aby sprostać tym wyzwaniom powstał plan działania Europejski Zielony Ład. Ma on pomóc przekształcić UE w nowoczesną, zasobooszczędną i konkurencyjną gospodarkę, mamy nadzieję, że poprzez szkolenie podniesie się poziom świadomości mieszkańców naszego obszaru.

 • ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

  Pobierz
 • KARTA ZGŁOSZENIA NA SZKOLENIE

  Pobierz
 • PROGRAM SZKOLENIA

  Pobierz
 • PLAKAT SZKOLENIA PT. "PROWADZENIE UPRAW W CZASACH WDRAŻANIA ZIELONEGO ŁADU"

  Pobierz
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".