WARSZTATY Z NATURALNYCH KOSMETYKÓW DLA MŁODZIEŻY

06/10/2023
WARSZTATY Z NATURALNYCH KOSMETYKÓW DLA MŁODZIEŻY
W dn. 3-5 października 2023 r. odwiedzili nas uczniowie Technikum Nr 5 w Kaliszu, którzy wspólnie z Panią Magdą, Patrycją i Kasią przygotowały naturalne kosmetyki.
Grupa poznała zapachy różnych olejków eterycznych, które później wykorzystała do przygotowania mydełek glicerynowych, kul do kąpieli i mydeł. Rządziły dzisiaj kolor i zapach.
Na początku wykonali mydełka glicerynowe, a każdy mógł wybrać ulubiony kolor i zapach oraz dosypać suszone kwiaty lawendy, aksamitki lub czarnego bzu. Następnie przygotowali krem oraz musujące babeczki i kule do kąpieli.
Nasza Ania przygotowała dla naszych gości pyszny deser – we wtorek ciasto marchewkowe i koktajl z naszą konfiturą z czarnej porzeczki, a w czwartek ciasto marchewkowe, koktajl truskawkowy i deser snickers z kaszy jaglanej
Serdecznie dziękujemy za wizytę!
Warsztaty zostały zrealizowane w ramach projektu „Aktywizacja osób z niepełnosprawnościami poprzez udział w wyjazdach studyjnych ukierunkowanych na wskazanie możliwości i szans do rozwoju zawodowego i osobistego w kontekście projektów realizowanych na obszarach wiejskich” realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.
A my w tym miejscu chcemy serdecznie zaprosić na nasze warsztaty do Krwon.
Zainteresowane osoby naszymi warsztatami zapraszamy serdecznie do kontaktu z Panią Kingą Trzmielewską w celu umówienia terminu zajęć:
tel. 731 121 121, e-mail [email protected]
Zapraszamy serdecznie!
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".