ZAPROSZENIE NA BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ RĘKODZIEŁA ON-LINE 2023 PT. „PIERWSZA GWIAZDKA”

29/11/2023
ZAPROSZENIE NA BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ RĘKODZIEŁA ON-LINE 2023 PT. „PIERWSZA GWIAZDKA”

Szanowni Rękodzielnicy, Wytwórcy, Producenci Lokalni, Artyści z obszaru działania „Turkowskiej Unii Rozwoju – T.U.R.”!

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na tegoroczną innowacyjną i nowatorską edycję BOŻONARODZENIOWEGO KIERMASZU RĘKODZIEŁA ON-LINE 2023 „PIERWSZA GWIAZDKA”. Wydarzenie zorganizowane będzie w formie Transmisji live na Facebooku „Turkowskiej Unii Rozwoju – T.U.R.” https://www.facebook.com/turkowskauniarozwoju w niedzielę 17 grudnia 2023 r. w godz. 10:00-17:00. Zaplanowaliśmy wystąpienia rękodzielników, wytwórców, producentów lokalnych, a także występy artystyczne, które wzbogacą to wydarzenie on-line.

Celem kiermaszu jest promocja lokalnych wyrobów, przedmiotów użytkowych oraz artystycznych o charakterze bożonarodzeniowym i innym, wykonanych ręcznie oraz pośredniczenie między wytwórcami/rękodzielnikami, a potencjalnymi klientami w celu umożliwienia sprzedaży ww. wyrobów i przedmiotów, a także prezentacja i promocja lokalnego dziedzictwa kulturowego.

Poniżej załączamy regulamin i formularz zgłoszenia. Prosimy o zapoznanie się z dokumentami.

Wypełnienie, podpisanie oraz złożenie formularza zgłoszenia przez uczestnika w trybie § 2 stanowi jednocześnie zgodę na udział w wydarzeniu promocyjnym i publikację wizerunku w sposób określony Regulaminem jak również na przekazywanie danych oraz wizerunku uczestnika do podmiotów i osób współpracujących.

Formularze zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: [email protected], w tytule wiadomości prosimy wpisać: Kiermasz on-line 2023 lub dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną na adres Krwony 32, 62-720 Brudzew do dnia 6 grudnia 2023 r.

Zapraszamy do współpracy!

  • REGULAMIN- Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła on-line 2023

    Pobierz
  • FORMULARZ ZGŁOSZENIA dla rękodzielników/wytwórców - Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła on-line 2023

    Pobierz
  • FORMULARZ ZGŁOSZENIA dla zespołów - Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła on-line 2023

    Pobierz
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".