Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".

Zaproszenie na konferencję „LEKARZ LECZY – NATURA UZDRAWIA”

05/04/2019
Zaproszenie na konferencję „LEKARZ LECZY – NATURA UZDRAWIA”

W imieniu naszego beneficjenta – Spółdzielni Socjalnej „POWRÓCISZ TU” mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pt.: „LEKARZ LECZY – NATURA UZDRAWIA”, której celem jest zwrócenie uwagi na problemy współczesnego świata – wpływu żywienia na zdrowie i kondycję psychofizyczną człowieka oraz jego symbiozy z przyrodą.

Konferencję przeprowadzą dla Państwa: dr Agnieszka Krzemińska – wieloletnia pasjonatka medycyny chińskiej, konsultant dietetyczny, propagator w wiedzy o  naturalnych metodach utrzymania zdrowia i  zapobiegania chorobom, wykładowca na licznych uczelniach w Polsce, Sławomir Gacka – Dyrektor Krajowego Centrum Mikroorganizmów w Bratuszynie, właściciel firmy ProBiotics Polska, założyciel Instytutu Technologii Mikrobiologicznych, Anna Durkiewicz – dietetyk Spółdzielni Socjalnej „Powrócisz tu”, Grzegorz Łapanowski – kucharz, dziennikarz kulinarny, osobowość telewizyjna, propagator zdrowego żywienia, założyciel Fundacji „Szkoła na Widelcu” oraz autor i współautor licznych publikacji książkowych i artykułów prasowych.

Konferencja odbędzie się dnia 25.04.2019 r. od 10.00 do 15.00 w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Szczegółowy program zamieszczamy poniżej.

Osoby zainteresowane udziałem w niniejszym przedsięwzięciu prosimy o dokonywanie zgłoszeń na załączonych Kartach Zgłoszenia (najpóźniej do dnia 19 kwietnia do godz. 16.00). O zakwalifikowaniu na liście obecności decydować będzie kolejność zgłoszeń na podstawie karty zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona!

Osoba odpowiedzialna za przygotowanie i realizację szkolenia Magdalena Ciołek
tel. kontaktowy 63 289 36 57, e-mail [email protected]