ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE „TRENING RADZENIA SOBIE ZE STRESEM”

18/08/2020
ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE „TRENING RADZENIA SOBIE ZE STRESEM”

Szanowni Państwo,

niniejszym mamy przyjemność zaprosić na szkolenie pt.:
Trening radzenia sobie ze stresem, którego celem jest  trening umiejętności radzenia sobie z sytuacjami wywołującymi stres i napięcie, zauważenie swoich indywidualnych stresorów, budowanie wizerunku profesjonalisty poprzez umiejętność radzenia sobie z trudnościami. Osoba prowadząca szkolenie: Małgorzata Kośmicka – trener, coach i konsultant w zakresie rozwoju osobistego, sprzedaży oraz zarządzania. Autorka publikacji na temat radzenia sobie ze stresem, zarządzania, sukcesji i mentoringu.

 

Szkolenie odbędzie się w dniu 27 sierpnia br. w godzinach od 08.30 do 15.30 w biurze LGD w Krwonach 32, 62-720 Brudzew. Szczegółowy program wraz z rozkładem zajęć przedkładamy w załączeniu.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o dokonywanie zgłoszeń na załączonych Kartach Zgłoszenia najpóźniej do dnia 25 sierpnia 2020 r.

O zakwalifikowaniu na liście obecności decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Osoba odpowiedzialna za przygotowanie i realizację szkolenia: Dominika Kasprzak, tel. kontaktowy 63 289 36 57, e-mail: [email protected]

Z góry dziękujemy za zainteresowanie i przybycie.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".