ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE „UMOWY W DZIAŁALNOŚCI NGO – SPRAWOZDAWCZOŚĆ”

07/10/2020
ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE „UMOWY W DZIAŁALNOŚCI NGO – SPRAWOZDAWCZOŚĆ”

Szanowni Państwo,

niniejszym mamy przyjemność zaprosić na szkolenie pt.:
Umowy w działalności NGO – sprawozdawczość, którego celem  będzie omówienie zagadnień związanych ze sprawozdawczością, zawieraniem umów oraz prawem pracy.

Szkolenie poprowadzi dla Państwa: Małgorzata Sokołowska – Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Jest wyspecjalizowanym trenerem organizacji, prowadzącym szkolenia oraz doradztwo prawne z zakresu spraw rejestrowych, prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa pracy, pożytku publicznego i ochrony danych osobowych. Obsługuje zebrania organów, przygotowuje dokumenty do KRS i prowadzi postępowania przed sądem rejestrowym. Wspomaga organizacje w tworzeniu dokumentacji wewnętrznej, umów prawa cywilnego a także przeprowadza organizacje przez procesy rejestracyjne, przede wszystkim związane z dostosowaniem statutów do aktualnych potrzeb organizacji.

 

Szkolenie odbędzie się w dniu 22 października br. w godzinach od 08.30 do 15.30 w biurze LGD w Krwonach 32, 62-720 Brudzew. Szczegółowy program wraz z rozkładem zajęć przedkładamy w załączeniu.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o dokonywanie zgłoszeń na załączonych Kartach Zgłoszenia najpóźniej do dnia 20 października 2020 r.

O zakwalifikowaniu na liście obecności decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Osoba odpowiedzialna za przygotowanie i realizację szkolenia: Dominika Kasprzak, tel. kontaktowy 63 289 36 57, e-mail: [email protected]

 

Z góry dziękujemy za zainteresowanie i przybycie.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".