ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE „ZARZĄDZANIE CZASEM W NGO”

10/09/2020
ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE „ZARZĄDZANIE CZASEM W NGO”

Szanowni Państwo,

niniejszym mamy przyjemność zaprosić na szkolenie pt.:

Zarządzanie czasem w NGO, którego celem jest  zwiększenie wydajności i efektywności pracy poprzez zdobycie wiedzy na temat zarządzania czasem – planowania i organizacji czasu pracy. Szkolenie to jest kompleksową odpowiedzią na problemy pojawiające się wszędzie tam, gdzie czas stanowi dla pracowników problem. Ujmuje temat w wielu aspektach, dzięki czemu w trakcie szkolenia możliwa jest autodiagnoza i wspólne szukanie rozwiązania problemów odpowiadających bieżącym potrzebom. Podczas szkolenia Uczestnicy zapoznają się z zasadami skutecznego zarządzania czasem, a także poznają metody radzenia sobie z presją czasu i diagnozowania realnych potrzeb w zakresie dysponowania czasem pracy.

Osoba prowadząca szkolenie: Aleksandra Skraburska – psycholog, trener, specjalista HR. Od ponad 9 lat świadczy usługi szkoleniowe, doradcze oraz rekrutacyjne, pomagając ludziom usprawnić swoją pracę.

 

Szkolenie odbędzie się w dniu 23 września br. w godzinach od 08.30 do 15.30 w biurze LGD w Krwonach 32, 62-720 Brudzew. Szczegółowy program wraz z rozkładem zajęć przedkładamy w załączeniu.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o dokonywanie zgłoszeń na załączonych Kartach Zgłoszenia najpóźniej do dnia 21 września 2020 r.

O zakwalifikowaniu na liście obecności decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Osoba odpowiedzialna za przygotowanie i realizację szkolenia: Dominika Kasprzak, tel. kontaktowy 63 289 36 57, e-mail: [email protected]

Z góry dziękujemy za zainteresowanie i przybycie.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".