Zaproszenie na warsztaty „ZIOłowe mycie wydłuża życie”

05/04/2019
Zaproszenie na warsztaty „ZIOłowe mycie wydłuża życie”

W imieniu naszego grantobiorcy – Spółdzielni Socjalnej „POWRÓCISZ TU” zachęcamy Państwa do udziału w warsztatach „ZIOŁOWE MYCIE WYDŁUŻA ŻYCIE”, których celem jest pozyskanie umiejętności w zakresie samodzielnego przygotowania botanicznych kosmetyków.
Warsztaty przeprowadzą dla Państwa Panny Dziewanny, czyli Monika Filipiak – Bączyk – animatorka kultury, zajmująca się tworzeniem wyśmienitych mydeł oraz naturalnych kosmetyków i Aga Jarząb – doktor sztuki, miłośniczka fizjoterapii, która łączy powszechnie dostępne produkty naturalne w domowych warunkach oraz zmienia je w proste, osobiste kosmetyki. Warsztaty odbędą się w dniu 16.04.2019 r. w godzinach od 11.00 do 14.00 – I grupa, oraz od 15.00 do 18.00 – II grupa. 

Szczegółowy program zamieszczamy poniżej.

Osoby zainteresowane udziałem w niniejszym przedsięwzięciu prosimy o dokonywanie zgłoszeń oraz o wskazanie godziny poprzez podkreślenie na załączonych Kartach Zgłoszenia (najpóźniej do dnia 12 kwietnia do godz. 16.00). O zakwalifikowaniu na liście obecności decydować będzie kolejność zgłoszeń na podstawie karty zgłoszenia.

Osoba odpowiedzialna za przygotowanie i realizację szkolenia Magdalena Ciołek
tel. kontaktowy 63 289 36 57, e-mail [email protected]

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014 - 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona prowadzona przez Turkowską Unię Rozwoju - T.U.R.
w ramach operacji, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, Europa inwestująca w obszarach wiejskich. Operacja współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".