Zadania

29/08/2017

Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez:

• Finansowanie projektów zgodnych z Lokalną Strategią Rozwoju.
  • Organizowanie i finansowanie:
    • przedsięwzięć o charakterze informacyjnym lub szkoleniowym, w tym seminariów, szkoleń, konferencji, konkursów, warsztatów i wyjazdów studyjnych;
    • imprez kulturalnych, takich jak festiwale, targi, pokazy i wystawy, służących zwłaszcza promocji regionu i jego tożsamości kulturowej;
    • działalności promocyjnej, informacyjnej i poligraficznej, w tym:
      – opracowywanie i druk broszur, folderów i plakatów;
      – opracowywanie i rozpowszechnianie materiałów audiowizualnych;
      – tworzenie stron internetowych;
      – przygotowywanie i rozpowszechnianie innych materiałów o charakterze reklamowym lub promocyjnym.
  • Współpracę i wymianę doświadczeń z instytucjami publicznymi i organizacjami pozarządowymi działającymi w zakresie objętym celami Stowarzyszenia na poziomie krajowym i międzynarodowym.
  • Prowadzenie doradztwa w zakresie przygotowywania projektów rozwojowych związanych z realizacją Lokalnej Strategii Rozwoju.
  • Prowadzenie innych działań służących realizacji celów Stowarzyszenia